Nariai



1. Alytaus šv. Benedikto gimnazija 
2. Anykščių Antano Vienuolio progimnazija
3. Druskininkų Atgimimo mokykla
    4. Jonavos Justino Vareikio progimnazija
    5. Jonavos r. Upninkų pagrindinė mokykla
    6. Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija
    7. Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija
    8. Kauno r. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija
    9. Kauno r. Garliavos Jonučių gimnazija
    10. Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija
    11. Kauno r. Zapyškio pagrindinė mokykla
    12.Kauno r.Vilkijos gimanzija
    13. Kauno "Vyturio" gimnazija
    14. Kauno "Žiburio" pagrindinė mokykla
    15. Kretingos Marijono Daujočio pagrindinė mokykla
    16. Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija
    17. Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija
    18. Mažeikių Kalnėnų pagrindinė mokykla
      19. Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija
      20. Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla
      21. Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija
      22. Panevėžio "Vyturio" progimnazija
      23. Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija
      24. Šakių r. Kriūkų mokykla
        25. Šakių r. Lekėčių mokykla
        26. Šakių r. Paluobių mokykla - daugiafunkcinis centras
          27. Šakių r. Plokščių mokykla - daugiafunkcinis centras
          28. Šakių r. Sintautų pagrindinė mokykla
          29. Šakių "Varpo" mokykla
          30. Šakių "Žiburio" gimnazija
          31. Šiaulių Didždvario gimnazija
          32. Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija
          33. Šiaulių Saulėtekio gimnazija
          34. Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazija
          35. Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija
          36. Šilalės r. Žadeikių pagrindinė mokykla
          37. Šilalės r. Kvėdarnos Prano Liatuko pradinė mokykla
          38. Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija
            39. Tauragės „Šaltinio“ progimnazija
            40. Tauragės Žalgirių gimnazija
              41. Ukmergės Antano Smetonos gimnazija
              42. Utenos Rapolo Šaltenio progimnazija 
              43. Utenos "Saulės" gimnazija
                44. Utenos Vyturių progimnazija
                45. Vilniaus Jono Ivaškevičiaus jaunimo mokykla
                46. Vilniaus Petro Vileišio progimnazija
                47. Vilniaus Užupio gimnazija
                48.Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija
                49. Vilniaus Viršuliškių mokykla
                50. Vaino Brazdeikis
                51. Rolandas Kučiauskas
                52. Elena Stasiulienė
                53. Rimantas Jocius

                Klubo nariai-stebėtojai


                Vitalija Dziuričienė

                Skirmunda Martinienėnė

                Dainius Miežys
                Pranas Vėželis

                Komentarų nėra:

                Rašyti komentarą