Nariai


1. Alytaus šv. Benedikto gimnazija 
2. Anykščių Antano Vienuolio progimnazija
3. Druskininkų Atgimimo mokykla
    4. Jonavos Justino Vareikio progimnazija
    5. Jonavos r. Upninkų pagrindinė mokykla
    6. Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija
    7. Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija
    8. Kauno r. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija
    9. Kauno r. Garliavos Jonučių gimnazija
    10. Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija
    11. Kauno r. Zapyškio pagrindinė mokykla
    12.Kauno r.Vilkijos gimanzija
    13. Kauno "Vyturio" gimnazija
    14. Kauno "Žiburio" pagrindinė mokykla
    15. Kretingos Marijono Daujočio pagrindinė mokykla
    16. Kretingos r. Kūlupėnų Motiejaus Valančio pagrindinė mokykla
    17. Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija
    18. Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija
    19. Mažeikių Kalnėnų pagrindinė mokykla
      20. Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija
      21. Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla
      22. Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija
      23. Panevėžio "Vyturio" progimnazija
      24. Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija
      25. Šakių r. Kriūkų mokykla
        26. Šakių r. Lekėčių mokykla
        27. Šakių r. Paluobių mokykla - daugiafunkcinis centras
          28. Šakių r. Plokščių mokykla - daugiafunkcinis centras
          29. Šakių r. Sintautų pagrindinė mokykla
          30. Šakių "Varpo" mokykla
          31. Šakių "Žiburio" gimnazija
          32. Šiaulių Didždvario gimnazija
          33. Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija
          34. Šiaulių Saulėtekio gimnazija
          35. Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazija
          36. Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija
          37. Šilalės r. Žadeikių pagrindinė mokykla
          38. Šilalės r. Kvėdarnos Prano Liatuko pradinė mokykla
          39. Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija
            40. Tauragės „Šaltinio“ progimnazija
            41. Tauragės Žalgirių gimnazija
              42. Ukmergės Antano Smetonos gimnazija
              43. Utenos Rapolo Šaltenio progimnazija 
              44. Utenos "Saulės" gimnazija
                45. Utenos Vyturių progimnazija
                46. Vilniaus Jono Ivaškevičiaus jaunimo mokykla
                47. Vilniaus Petro Vileišio progimnazija
                48. Vilniaus Užupio gimnazija
                49.Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija
                50. Vaino Brazdeikis
                51. Rolandas Kučiauskas
                52. Elena Stasiulienė
                53. Rimantas Jocius

                Klubo nariai-stebėtojai

                Vitalija Dziuričienė
                Skirmunda Martinienėnė
                Dainius Miežys
                Pranas Vėželis

                Komentarų nėra:

                Rašyti komentarą